Zpravodajství

Maslákova africká výzva: Na černý kontinent v bojových barvách!

 APD informuje    Pavla Pražáková, red.    10. května 2018  

Začíná nám poslední etapa našeho kontinentálního cestování. V dubnu a květnu vyrazíme společně do Afriky, kde všechny vaše aktivity bude bedlivě sledovat patron afrického týmu, vládce halových čtvrtek posledních let, Pavel Maslák. Nalaďte se spolu s ním do bojových barev a přijměte jeho výzvu.

Své africké atletění můžete vedle skvělých nápadů na hry a aktivity spojené s africkými reáliemi zpestřit i další zajímavou činností. Po vzoru patrona afrického týmu vymyslete bojové pomalování vašeho týmu. POZOR: můžete ale použít jenom dvě barvy a to červenou a žlutou!
 
Samozřejmě vás za vaši aktivitu jako vždy rádi odměníme. Za zaslání fotografie dokumentující bojové naladění vašeho týmu vám trenérům zašleme drobnou odměnu -  pěkný sešit a propisovací tužku v grafice Kontinentálního poháru.
 
Na pěkné fotky se stejně jako na vaše výstupy z afrických tréninků budeme těšit na adrese: fandimekontinentum@centrum.cz Prosíme, fotografie s pomalováním, pokud budou v rámci nějakého většího souboru, výrazně označte. Těšíme se na vaše supr atleťácké výstupy z cestování po Africe.
 
Vyrazte do Afriky s bojovníkem Maslákem!
 
-------------------------------------------------------
Své výstupy: fotografie, videa, krátké zprávy nám zasílejte na vám dobře známou adresu: fandimekontinentum@centrum.cz Prosíme, videa umisťujte na YouTube, nám posílejte jen odkazy. V tak velkmém množství, v jakém videa zasíláte není v našich silách je stahovat, ale hlavně znovu nahrávat. Z fotografií prosíme udělejte výběr cca 5-7 nejlepších. Děkujeme!
 
Přípravky a sportovní skupinky, které se zúčastní všech čtyř kol, tedy fandění v Evropě, Americe, Asii/Oceánii/Austrálii a v Africe, se navíc mohou těšit na jeden extra dárek od nás navíc. Bude jím sada náramků a nálepky na obličej ve vizuálu Kontinentálího poháru. Už je pro vás chystáme.