Zpravodajství

Jak se zapojit do 2. ročníku projektu Atletika pro děti do škol?

 Další projekty    Pavla Pražáková, red.    28. srpna 2015  

Školy, které mají zájem o zapojení se do projektu ve školním roce 2015/16 se musejí během září ozvat koordinátorce projektu, Ivetě Rudové. Ozvat se musíte i v případě, že jste loni už v projektu byli.

Na mail koordinátorky (irudova@atletika.cz) zašlete nejpozději do středy 30. září tyto informace: údaje obsahující název a adresu školy, kontaktní osobu- její email a mobil. Školy, které už v minulém ročníku byly zapojené, prosíme o korekci údajů z loňska, pokud došlo k nějaké výrazné změně.
 
My vám následně pošleme certifikát, na který si během celého školního roku budete dávat medaile za zapojení se v jednotlivých měsících. Medaile budete získávat čtvrtletně za zaslání informací o tom, co jste v rámci atletění s dětmi podnikli. Na konci roku vás pak čeká zajímavé překvapení. 
 
Pro všechny zapojené budou během roku připraveny různé novinky z oblastí metodiky, školení, pomůcek, propagace a soutěží, o kterých budeme průběžně informovat. Zapojené školy se mohou těšit i na speciální akce, které proběhnou ve spolupráci s partnerem projektu, firmou Nestlé a patronkou atletění školáčků, sympatickou chodkyní Anežkou Drahotovou.
 
Přejeme všem školám, které se s námi zapojí do druhého ročníku, plno atletické zábavy pro jejich žáky a zajímavou inspiraci pro pedagogy.