Zpravodajství

Mrazivý přespolní běh

 Další projekty    red.    4. října 2018  

Součástí spolupráce s naším projektem Atletika pro děti do škol, je i zasílání krátkých zpráv o tom, co dané školy podnikají. Přečtěte si jedno z prvních zpravodajství ze ZŠ Děčín IV.

„Ve středu 26. září proběhlo okresní finále v přespolním běhu, na kterém nechyběla ani letos naše škola. Nutno říci, že se v konkurenci deseti základních škol naši neztratili. Nepříjemností bylo dopolední mrazivé počasí, které se ale postupem času umoudřilo.
 
Družstvo mladších dívek v konečném pořadí obsadilo slušné šesté místo na trati 1500 metrů. Mladší chlapci se umístili na dvoutisícové trati o jednu příčku hůře, tedy sedmí. Více se zadařilo starším dívkám na trati 1500 metrů, které vybojovaly krásné čtvrté místo. Nejlépe si vedli starší chlapci. Ty čekala nejdelší trať dne, 4000 metrů a doběhli si na ní pro bronzové medaile. A právě díky nim jsme i letos vybojovali placku!
 
Všem patří uznání za předvedený výkon, nikdo nic nešidil a na trati nechali všechny síly, což bylo vidět v cíli," popsal průběh závodu David Strejček.