Zpravodajství

Osmiboj ve Valticích

 Další projekty    red.    19. února 2017  

15. února se do haly ve Valticích sjelo přesně 121 dětí, které soutěžily na 1. ročníku Valtického halového atletického osmiboje pro 1. - 4. ročník základních škol.

„Soutěžily tři školy: ZŠ Valtice, ZŠ Hlohovec a ZŠ Březí. Všechny děti si zazávodily v osmi záludných disciplínách, které byly: člunkový běh s přemistováním kriketového míčku, hod medicinbalem z kleku, skok z místa, Jacíkův motorický test - 30s, lavičkové závody - přeskakování, přitahování na břiše, hod raketkou na cíl obruč na 6 pokusů, překážková dráha a odrazy bokem přes hranolku.
 
V rámci jednotlivých kategorií byli vyhodnoceni tři nejvšestrannější závodníci dne. Všechny děti na závěr dostaly krásné papírové medaile a sladkou odměnu. Závody proběhly v poměrně svižném tempu, kterému napomohli pomocníci z řad žáků 9. třídy. Věříme, že v započatém trendu nepolevíme a již dnes se těšíme na příští ročník,“ napsal nám za organizátory akce pan učitel a trenér Roman Paulk ze ZŠ Valtice, která se v září zapojila do našeho projektu Atletika pro radost I.