Zpravodajství

Vánoční atletění

 Další projekty    red.    20. prosince 2016  

Potěší, když vidíme, jak se naše nápady zhmotní na vašich akcích. Vánoční stromeček, který jsme pro vás připravili, si takhle pěkně užívaly děti ze ZŠ Polešovice.

Ani my nemohli zůstat pozadu, proto jsme těsně před Vánoci nachystali pro malé atleťáky překvapení. Trénink se nesl v duchu zábavných her v tělocvičně, kde byl také připraven vánoční stromeček ověšený medailičkami. Ty dostaly všechny děti spolu se sladkostmi za jejich přístup k atletice a k tréninkům a vedení tréninkového deníčku.
 
Využili jsme i vašich krásných stromečků s atletickými osobnostmi a vyzkoušeli jsme, zda jsou děti správnými fanoušky, když měly všechny atlety jmenovat a říct disciplínu, ve které závodí. A musím je opravdu pochválit - zadrhli jsme se jen na Honzovi Kudličkovi, když jsme sice věděli skok o tyči, ale z Kudličky se stal Koudelka :-) 
 
Již od Mikuláše dostaly děti nová atletická trička naší přípravky, takže letošní rok byl u nás opravdu štědrý. Na závěr jsme si ještě vylepšili naši nástěnku o vaše úžasné stromečky a společná fota. Tím jsme letošní rok ukončili a už se těšíme na rok nový a skvělé atletění," napsala nám z Polešovic Renata Šimková.