Atletické přípravky

Vyber přípravku

Zvolte kraj, město (obec), nebo věkovou kategorii. Nalezené shody se zobrazí po výběru jednoho z filtrů.

Atletické přípravky Olomouc

Charakteristika oddílu

Atletické přípravky Olomouc jsou mladý atletický klub, který se zabývá pohybovou přípravou dětí předškolního a mladšího školního věku se zaměřením na atletiku. Atletické přípravky Olomouc byly založeny za účelem výchovy dětí ke zdravému životnímu stylu formou pohybové aktivity a vyvíjejí svou činnost v Olomouci při ZŠ Holečkova, ZŠ Rooseveltova, MŠ Holečkova, MŠ Štístko a MŠ Schweitzerova i v dalších místech v okolí Olomouce jako jsou ZŠ Lutín, ZŠ a MŠ Bystrovany a ZŠ a MŠ Dolany.

Cílem je u dětí vytvářet kladný vztah k pohybové aktivitě (sportu) a minimalizovat dopad negativních společenských jevů (drogová problematika, trestná činnost atd., které vznikají mimo jiné jako produkt nekvalitně tráveného volného času). Dbáme na všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností, respektující věk dítěte. Našim cílem je zajistit pro děti optimální tělesný a výkonnostní vývoj tak, aby nedocházelo k předčasné akceleraci, specializaci a pozdějšímu negativnímu přístupu ke sportu.

Náplní Atletických přípravek Olomouc jsou nejen základy atletických disciplín - (hod, skok, běh), základy tradičních i netradičních her, gymnastika a podobně, ale i osvěta s důrazem na zdravý životní styl dětí.
Atletické přípravky Olomouc jsou členem ČSTV, ČSRS, Českého atletického svazu a Krajského atletického svazu Olomouc.
 
Adresa Pražská 1
Web www.atletickepripravky.cz
E-mail info@atletickepripravky.cz
Věková kategorie věk 5-7 / věk 8-9 / věk 10-11
Cena

1600 - 3000 Kč/rok

Kontaktní osoby Mgr. Dalibor Hon +420 605 759 284
Tréninkové místo ZŠ Holečkova Olomouc, ZŠ Rooselveltova Olomouc, ZŠ Lutín, ZŠ a MŠ Bystrovany, ZŠ a MŠ Dolany, MŠ Schweitzerova, MŠ Štístko
Rozpis tréninků

OLOMOUCKÉ SKUPINY“

MIKROŠI (předškoláci 4-5let)
1.skupina - PONDĚLÍ -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova
2.skupina – ÚTERÝ -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova
3.skupina – STŘEDA -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova
4.skupina – ČTVRTEK -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova  

MALOŠCI (děti 1.- 3.třída)
5.skupina - PONDĚLÍ-STŘEDA -15:30-16:30 – ZŠ Holečkova 6.skupina – ÚTERÝ-ČTVRTEK -15:30-16:30 – ZŠ Holečkova

VELOŠI (děti 3.- 5.třída)
7.skupina – KLUCI - ÚTERÝ-ČTVRTEK -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova 8.skupina – HOLKY - PONDĚLÍ-STŘEDA -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova  

„EXTERNÍ SKUPINY“
9.skupina (děti 1.- 5.třída) LUTÍN - PÁTEK -14:00-15:00 – ZŠ Lutín 10.skupina - (děti 1.- 3.třída) BYSTROVANY - ÚTERÝ -15:30-16:30 – ZŠ Bystrovany
11.skupina - (děti 3.- 5.třída) BYSTROVANY - ČTVRTEK -15:30-16:30 – ZŠ Bystrovany
12.skupina - (děti 1.- 3.třída) DOLANY - PONDĚLÍ -15:30-16:30 – ZŠ Dolany
13.skupina - (děti 3.- 5.třída) DOLANY - STŘEDA -15:30-16:30 – ZŠ Dolany  

„INTERNÍ SKUPINY“
14.skupina – MŠ DOLANY (předškoláci 4-6let) ČTVRTEK -13:45-14:45 – ZŠ Dolany
15.skupina – MŠ SCHWEITZEROVA (předškoláci 4-6let) STŘEDA -10:00-11:00 – ZŠ Holečkova
16.skupina – MŠ ŠTÍSTKO (předškoláci 4-6let) PÁTEK -10:00-11:00 – ZŠ Holečkova