Zpravodajství

Malí fanoušci hlásí: Připraveni!

 Krátce    Petr Jelínek- www.atletika.cz    16. června 2016  

Už zítra nám to vypukne a díky podpoře i těch nejmenších fandů atletiky se jistě máme na co těšit.

Na mistrovství republiky v Táboře se dá očekávat skvělá divácká kulisa a účastníci fanouškovské soutěže ukázali, že jsou již plně připraveni podporovat své favority v boji o mistrovské tituly i pokusy o plnění limitů na evropský šampionát a olympijské hry.
 
Do soutěže, kterou organizátoři před časem vyhlásili, se zapojili i mladí zástupci domácí atletiky. Někteří vyrobili řadu nápaditých transparentů, na kterých jsou vyobrazeny siluety atletů v jednotlivých disciplínách, stupně vítězů či logo táborské atletiky. Další skupinka zase vytvořila obrazce a nápisy ze svých vlastních těl. „Pro děti v Táboře je mistrovství republiky velkou událostí. Pro řadu z nich to bude první možnost vidět velké atletické hvězdy na vlastní oči, což pro ně bude jistě velkým zážitkem a snad i motivací do budoucna, aby se věnovaly tomuto krásnému sportu i nadále,“ uvedl předseda organizačního výboru a táborský patriot David Bor.
 
Velkou míru kreativity ukázaly děti z atletického oddílu SK Čtyři Dvory České Budějovice. „Účast v soutěži nám přinesla spoustu milých, úsměvných a zábavných chvil. Píle a chuť našich dětí byla obrovská. Vyrobili jsme transparent, který obsahuje fotografie našich dětí, a to každé dítě se svým atletickým vzorem. Je tedy na první pohled patrné, které dítě jakému atletovi fandí. Fotku svého favorita si pak nažehlily i na tričko. Samozřejmě s transparentem a v tričkách přijdeme i do Tábora fandit,“ řekla zástupkyně oddílu Lenka Ošmerová Koubová.