Zpravodajství

Vyškováky prohnal Mikuláš

 Krátce    red.    5. prosince 2016  

Vyškovský Mikulášský běh především pro mladé nadějné atlety

„Atletický klub AHA Vyškov uspořádal v sobotu 26. listopadu již 12. ročník Mikulášského běhu – Memoriálu Milana Dvořáka. Tento závod byl krásnou tečkou za seriálem závodů Dlouhé míle 2016. Výsledky jednotlivých závodů se sčítají a na Mikulášském běhu tak byly vyhlášení i nejlepší atleti a atletky za celý uplynulý rok 2016.
 
Na listopad bylo pro závodníky výborné běžecké a pro diváky příjemně teplé počasí. To k radosti pořadatelů přilákalo na startovní čáru hojnou účast dětí i dospělých.  Dramatické výkony na hraně možností většiny závodníků, které závodníky mnohdy bolely a diváky přiváděly k infarktovým stavům, to vše bylo korunováno přítomností sympatických čertů, Mikuláše a anděla. Pro startující nechyběla bohatá Mikulášská nadílka.
 
Uznání patří opravdu všem. Bylo vidět, že děti, které pravidelně chodí do našeho „aháčku“ zúročily dosavadní trénování a jsou již zkušenými závodníky. Další teprve sbíraly zkušenosti, všechny děti nás ale výborně reprezentovaly,“ napsala nám vedoucí trenérka AP AHA Vyškov, Lenka Suráková.