Zpravodajství

Afrika! Afrika!

 Další aktuality    red.    3. května 2018  

Poslední část našeho kontinentálního putování se nese ve znamení Afriky. Přišla nám už celá řada skvělých výstupů a foteček zaznamenávající vaše aktivity. Vyzkoušeli jste různé tradiční africké hry, zahráli jste si na domorodé kmeny a zařádili si se zvířátky, která černý kontinent obývají. Mnozí z vás navíc přijali výzvu patrona afrického týmu, Pavla Masláka a atletili v pořádném bojovém pomalování.

Přinášíme první přehled toho NEJ, co jste nám zaslali, podívejte se ve fotoglaerii níže.

Poslední etapa Fandíme kontinentům- Afrika- pokračuje ještě celý květen. Prosíme, své výstupy nám zasílejte do konce měsíce a to na vám známou adresu: fandimekontinentum@centrum.cz 

Buďte tak laskaví a videa nahrávejte na YouTube, bohužel v tak velkém počtu, v jakém nám chodí nejsme schopni je z vaší pošty stahovat, ale hlavně dále nahrávat. Zasílejte nám jen ODKAZ, kde video najdeme. U fotografií vyberte cca 5-6 nejlepších a samozřejmě budem rádi, když nám k nim připíšete pár slov.

Na celkové hodnocení se můžete těšit na začátku června. Těm, kdo se zúčastnili všech kol, zašleme pěkné náramky ve vizuálu Kontinentálního poháru, trenérům, kteří se zúčastnili Maslákovy výzvy pak drobný dárek- tužku a bloček rovněž v grafice Kontinentálního poháru.

Moc nás těší všechny vaše bezva nápady a elán, který do toho všeho vkládáte! Užijte si pěkně i poslední část- africké atletění a dejte nám o tom, co jste podnikli, co nejdřív vědět. :-)