Zpravodajství

Aháčci všichni pospolu

 Další aktuality    Redakce    13. března 2012  

Vyškovský Aháček uspořádal na začátku měsíce společný trénink pro všechny své malé atlety. Blíže vám tuto akci přiblíží trenérka Lucia Vežníková.

„Na začátku měsíce, 1. března, byl náš oddíl přizván, aby se zúčastnil dne otevřených dveří na základní škole Letní pole. V zimním období totiž využíváme pro trénink jejich prostory.

Pro zpestření akce jsme udělali výjimku a mohly si s námi přijít zacvičit i děti, které buď trénují v jiný den nebo v jiných tělocvičnách. Pro malé atlety bylo příjemné se setkat s kamarády, které přes zimu potkávají jen sporadicky a trenéři měli možnost zhodnotit, jak na tom určité tréninkové skupiny kondičně jsou.

Tento speciální trénink se povedl na výbornou. I přes větší počet dětí, než je běžný normálně, jsme si pěkně zacvičili. Po mírném zahřátí a důkladné rozcvičce následovaly soutěže v družstvech, které jsou u našich svěřenců velmi oblíbené. S trochu menším nadšením děti absolvovaly štafetový běh na 40 úseků v sedmičlenných družstvech. Byla to velice zajímavá podívaná a rozhořel se lítý boj, nakonec třetího od prvního dělil pouze 1 úsek! Po krátkém odpočinku přišly na řadu pomůcky ze sady dětské atletiky- překážky a žebřík. Na závěr tréninku bylo zařazeno protažení s prvky powerjógy. Moc se těšíme na další akci...“

Připravila: red.
Foto: archiv AHA Vyškov
 

Podívejte se na pár fotografií z této akce:

Vaše fotografie