Zpravodajství

Atletika pro děti přináší ve filmu novou inspiraci

 Další aktuality    red.    18. února 2016  

Nedílnou součástí projektu Atletika pro děti je i tvorba videí. Stěžejním materiálem pak zatím bylo metodické video natočené před třemi lety, přinášející trenérům možnost nahlédnutí do fungování našich přípravek. Úvodní část vám přiblíží atmosféru celého filmu a seznámí vás s těmi, kdo se na něm podíleli.

„Film Atletika pro děti je prioritně určen trenérům atletických přípravek, a to začínajícím i zkušeným. Nabízí možnost nahlédnout do tréninku dětí v atletických oddílech a klubech, kde se malí atleti zábavnou a hravou formou učí novým atletickým dovednostem a rozvíjejí pohybové schopnosti. Obsahuje příklady jednotlivých cvičení, her i ucelených pohybových aktivit a nácvik základních atletických disciplín,“ říká koordinátorka projektu a hlavní autorka videa, Iveta Rudová. Film byl natočen v roce 2013, letos zveřejňujeme jeho druhé, upravené vydání.
 
Na video se můžete podívat ZDE. Vedle úvodu je film rozdělen na tyto části: Atletická školka, Atletická minipřípravka, Atletická přípravka, Tělocvična a Závody. Postupně se můžete těšit na zveřejnění všech jeho částí.