Zpravodajství

Atletiku zpestřili parašutisté

 Další aktuality    Redakce    24. října 2011  

Seskok sedmi parašutistů, to byl zážitek, který od organizátorů 2. dětského desetiboje v Kroměříži dostaly všechny děti, které 15. října přišly na prezentační akci našeho projektu na místním stadionu.

Jsme rádi za každou akci, na které se náš projekt prezentuje veřejnosti. Jedna taková proběhla v půlce října, v sobotu 15. listopadu v Kroměříži na místním atletickém stadionu. Byla součástí doprovodného programu k Chřibského maratonu a pro děti byl jistě velkým zážitkem seskok parašutistů, sedmi statečných, kteří přistáli přímo na plochu stadionu.

„Náš 2. dětský desetiboj měl charakter ryze prezentační. Cílem bylo znovu seznámit kroměřížskou veřejnost s prospěšným projektem Atletika pro děti,“ uvedla k tomu organizátorka a trenérka místních dětí, Jitka Stehlíková. Podobnou akci klub pořádal již letos v červnu.

Klub AK Kroměříž provozuje atletickou přípravku už bezmála rok. Zájem ze strany dětí a rodičů je velký a podobné akce dávají v regionu o našem projektu vědět. Článek o 2. dětském desetiboji najdete na klubových stránkách zde a více o Chřibském maratonu si můžete přečíst po kliknutí tady.

Text: Pavla Pražáková
Foto: archiv AK Kroměříž

Vaše fotografie