Zpravodajství

Bára Špotáková vyrazí ve čtvrtek za fandy atletiky pro nejmenší do Žatce

 Další aktuality    red.    20. června 2016  

Poslední velkou akci Atletiky pro děti v letošním školním roce podpoří patronka projektu, Bára Špotáková. Ta za svými fanoušky, malými i velkými, dorazí ve čtvrtek 23. června do Žatce na atletický stadion Mládí.

A Mládí se mládím skutečně naplní a to v první části programu, který bude určený pozvaným mateřským a základním školám. Zábavný víceboj bude pro děti připraven od 8:15 a atletění školáků odzvoní až přesně v poledne. To už dostanou všichni pěkné odměny za své snažení a navíc za dětmi dorazí Bára Špotáková. Její příjezd pak otevře oficiální část programu, během kterého předá patronka našeho projektu spolu se zástupci kraje dvěma vybraným subjektům dětské atletické sady. 
 
Odpolední část programu proběhne od 15 do 17 hodin. Tento blok je již určen široké veřejnosti. Ve tři hodiny si Bára udělá čas na své fanoušky, kteří se mohou těšit na její autogramiádu. Pro děti bude připraven zábavný víceboj, za jehož zdolání dostanou malí sportovci drobné ceny. Vstupné na akci je zdarma.
 
Atletění nejmenších dětí proběhne za patronace Ústeckého kraje, který sportování nejmenších už řadu let podporuje zapojením se do projektu Atletiky pro děti jakožto jeho pilotní kraj. 
 
Plakátek k akci naleznete v přílohách.