Zpravodajství

DAL naděloval

 Další aktuality    Redakce    5. prosince 2012  

Oblíbená soutěž dětí z Jihočeského kraje- Dětská atletická liga, která probíhala od dubna do září, má za sebou slavnostní vyhlášení vítězů. Konalo se 23. listopadu v Táboře.

Na slavnostní vyhlášení Dětské atletické ligy dorazili všichni, kdo malým atletům drží palce, takže tělocvična na stadionu Míru byla v pátek 23. listopadu plná rodičů, kamarádů a trenérů. „Byli oceněni ti nejlepší ve svých kategorii a zároveň závodníci, kteří se zúčastnili všech 7 závodů této oblíbené soutěže,“ říká o náplni slavnostního vyhlášení trenérka Šárka Chládková.

O oblibě tohoto seriálu závodů vypovídá i množství dětí, které se do něho v tomto roce zapojily. V letošním 8. ročníku s námi závodilo 182 dětí. Průměrně se jich každého závodu účastnilo kolem 150 a rekordní počet 47 dětí se může pochlubit tím, že nevynechaly závod jediný. Za takto úspěšný ročník je potřeba poděkovat jak všem závodníkům, tak i jejich rodičům, kteří je podporují v jejich atletické kariéře,“ doplňuje trenérka pořádajicího TJ VS Tábor, Šárka Chládková.

Text: red.
Foto: archiv TJ VS Tábor

Vaše fotografie