Zpravodajství

Fanoušek je opět součást týmu!

 Další aktuality    red., www.atletika.cz    24. května 2016  

Zapojte se do soutěže k táborskému MČR mužů a žen na dráze a vyhrajte zajímavé ceny.

Ve dnech 17. – 19. června se do Tábora sjede na Mistrovství České republiky česká atletická špička, aby bojovala nejen o mistrovské tituly, ale také o limity na evropský šampionát do Amsterdamu a olympijské hry do Ria.
 
Pro skalní fanoušky organizátoři nabízejí možnost zapojit se do soutěže a v rámci hesla „Fanoušek je součástí týmu“ přijet podpořit českou atletickou špičku v jejich snažení.
 
Pravidla soutěže:
- Vytvořte skupiny minimálně osmi dětí a dvou dospělých (při skupině osmi dětí dostanou dva dospělí vstupenky na oba dva dny šampionátu zdarma. Platí pro všechny zúčastněné skupiny).
 
- Vytvořte transparenty, fandítka, trička, nápisy či jiné fanouškovské výtvory, které můžete poté využít přímo na stadionu při fandění vašim favoritům (tematicky není soutěž nijak omezena, jen se držte hesla – Fanoušek je součástí týmu).
 
- Přihlášky do soutěže (viz příloha) zašlete do 29. května Karolíně Farské na e-mail: karolinap@atletika.cz
 
- Zašlete do 10. června fotografii vašich výtvorů společně s vaší fanouškovskou skupinkou na email: karolinap@atletika.cz 
 
- Poté se vyhodnotí tři nejlepší skupinky, které přímo na stadionu dostanou za svou snahu speciální ceny od našich reprezentantů.
___________________________________________
 
Vstupenky na tuto významnou atletickou událost si navíc můžete zakoupit od 11. května 2016 v síti Ticketportal na www.ticketportal.cz. Z každé zakoupené vstupenky v předprodeji pořadatel věnuje 30 Kč na charitativní účely. Výtěžek bude věnován Domácímu hospicu Jordán, o.p.s.