Zpravodajství

Je tu nová, aktualizovaná brožura ATLETIKA PRO DĚTI

 Další aktuality    red.    8. února 2017  

Český atletický svaz v rámci projektu „Podpora přípravek a předpřípravek v atletických oddílech a klubech" znovu vydal základní metodický materiál, brožurku, která je primárně určená trenérům malých atletů. Mohou ji ale používat i učitelé 1. stupně základních škol.

Koncem loňského roku byl znovu vydán základní metodický materiál pro trenéry malých atletů – brožura ATLETIKA PRO DĚTI. „Hlavním důvodem byla změna loga Českého atletického svazu, ale udělali jsme i další drobné úpravy“, říká koordinátorka projektu Atletika pro děti, Iveta Rudová.
 
Každému oddílu nebo klubu byl v uplynulém období poskytnut jeden kus zdarma. Další brožurky si mohou trenéři či další zájemci zakoupit za cenu 500 Kč.Již v minulosti cena, 300 korun, neodpovídala kvalitě výtisku a byla velmi dotovaná. S každými dalšími úpravami se bohužel cena navyšuje, proto jsme ji byli nuceni upravit“, vysvětluje, Iveta Rudová.
 
Věříme, že metodika obsažená v brožurce pomůže zkvalitnit sportovní přípravu malých atletů v oddílech a klubech v již zavedených přípravkách. Pokud přípravka u oddílu není, bude prvotním vodítkem trenérům při jejím založení.
 
V případě zájmu o brožurku, kontaktujte Ivetu Rudovou (email: irudova@atletika.cz, mobil 602 946 212). Podrobné informace o brožurce najdete v příloze.