Zpravodajství

Knoflík běží do Finska

 Další aktuality    Redakce    21. března 2012  

Už i malí pražští Knoflíci se s vervou zapojili do naší letošní korespondenční soutěže. Po dvou týdnech běhání, skákání a házení ukrojili ze své dlouhé cesty celých 30 kilometrů. Více o jejich 'helsinkovských' trénincích sami Knoflíci.

„S našimi trenérkami Janou, Anežkou a Ditou začínáme již třetí týden závodění a v nohách máme naběháno, naskákáno a naházeno přes 30 kilometrů. S nástupem hezkého počasí jsme opustili naši příjemnou a barevnou tělocvičnu a vrhli se konečně do velkého běhání v parku. Samozřejmě jsme se chtěli pochlubit hlavně rodičům a kamarádům, co všechno jsme natrénovali a zároveň jsme chtěli ukázat i ostatním dětem, jak je atletika krásný sport.

Na tréninku, který si můžete prohlédnout i prostřednictvím krátké fotogalerie, a který byl určený pro největší Knoflíky, si pro nás připravily trenérky velké běhání. Hledat a nosit čísla nás strašně bavilo, ale najít obrázek a zapamatovat si ho, to byl oříšek i pro předškoláky.

Nejvíc se těšíme na nový atletický stadion, který doznává posledních úprav a snad co nejdříve budeme i my moci vyzkoušet tu pravou chuť závodění a atmosféry na velkém stadionu. Inu, musíme ještě pořádně potrénovat, abychom se našim vysněným Helsinkám co nejvíce přiblížili. Tak hurá do toho a vy se můžete podívat, s jakou radostí nám to jde.“

Text upravila: red.
Foto: archiv Atletika Knoflík

 Podívejte se na fotogalerii z tréninku pro největší z knoflíkových dětí.

Vaše fotografie