Zpravodajství

Korespondenční soutěž finišuje

 Další aktuality    red.    26. května 2015  

Už jen do pátku 29. května se můžete testovat a do neděle 31. 5. pak zasílat výsledky. Letošní korespondenční soutěž už už končí!

Průběžně nám přicházejí výsledky a my bychom ještě jednou rádi upozornili, abyste děti, které se testují už podruhé- zůčastnily se tedy soutěže už před dvěma lety a na atletiku stále chodí- barevně, nejlépe červeně, zdůraznili. Na tyto malé atlety totoiž čeká extra pamětní kartička s podpisem patrona soutěže, vícebojaře Jirky Sýkory. 

Někteří z vás se ptali, jestli se tento rok vydávají soutěžní kartičky. Letos jsme je pro děti nedělali, těšit se ale můžete na pěkný pamětní diplom a zmíněný bonus pro děti, které chodí dlouhodobě. 

Odpovědi na veškeré otázky a důležité přílohy najdete v článku, který jsme uveřejnili na začátku soutěžení- ZDE. S dětmi si také můžete o víceboji popovídat a využít k tomu pěkný rozhovor, který jsme k soutěži připravili s patronem Jirkou Sýkorou- TADY.

Těšíme se na veškerou korespondenční soutěž od vás, tedy nejen výsledky, ale třeba i fotografie. Výsledky zveřejníme po zpracování, zhruba do týdne.