Zpravodajství

Na konci roku dostali Polešováci super atleťácké medaile

 Další aktuality    red.    22. června 2017  

V druhé půlce června skončila sezona i v uherskohradišťských Polešovicích a to velkým soutěžním kláním. Pro malé atlety nachystala jedna z maminek super medaile!

„Tento týden, 20. června, jsme až do srpna přerušili sezonu. Je potřeba si trošku odpočinout. Poslední letošní akcí je pro nás návštěva Zlaté tretry, kam míříme s padesátkou atleťáků a už se moc těšíme.
 
Na závěr jsme uspořádali atletickou olympiádu pro obě přípravky a vydatně nám u toho pomáhali starší atleti, kteří prošli našimi atletickými kroužky. Soutěžilo se v šesti disciplínách - hodu kladivem, hodu oštěpem, skoku z místa, trojskoku, překážkovém a slalomovém běhu.
 
V úmorném vedru byly vidět krásné výkony, na závěr jsme rozdávali diplomy v každé disciplíně. Všichni atleťáci si odnesli své atletické vysvědčení a úžasnou medaili. Ty pro nás vyrobila maminka jedné atleťačky. Rozdávali jsme také moc pěkné boxíky od Hollandie. Prožili jsme nádherné odpoledne plné zábavy. V srpnu nás čeká soustředění a v září nové tréninky, na které se už teď všichni těší,“ napsaly nám v posledním zpravodajství v tomto školním roce trenérky Renata Šimková a Zuzana Nedorostková.