Zpravodajství

Nábory jsou tu, připravili jsme pro vás novinky

 Další aktuality    red.    9. září 2015  

Pořádáte nábor nebo akci, kterou byste rádi směrem k veřejnosti prezentovali v ucelené grafice našeho projektu? Stáhněte si nové verze letáků.

I když klasické nábory pod náporem 'babyboomových dětí' a pod neúprosnou taktovkou internetu už někde berou za své, stále tuto akci směrem k veřejnosti můžete prezentovat i informačním letákem. Jeho novou verzi v aktuální grafice projektu najdete v přílohách vlevo pod názvem Leták- nábor.
 
Své využití jistě najde i nově upravený plakátek k akcím, který můžete využít po celý rok. Ten najdete pod odkazem Leták- klubové akce, také vlevo. Pěkným dárkem přímo pro děti může být školní rozvrh hodin, také v grafice projektu. 
 
Pro malé atlety jsme připravili i další novinku a to Tréninkový zápisník mladého atleta. Najděte si, kde je vaše distribuční místo a zajistěte svým malým atletům skvělou novinku, která jejich sportování posune zase o kousek dál. Veškeré informace k distribuci zápisníčku, informace o jeho náplni a fotografie najdete v článku, který jsme k tomuto tématu připravili- ZDE.
 
Přejeme pohodový rozjezd nového školního roku!