Zpravodajství

Pochlubte se letním atleťáckým trikem a vyhrajte!

 Další aktuality    red.    4. července 2017  

„Ahoj! Já jsem Andrej a triko, co mám na sobě, jsem dostal minulý rok na letním soustředku s mým oddílem, pražskou Jeseniovkou. Hrozně rád ho nosím. Každý hned vidí, že chodím na Jesku," vzkazuje Andrejek.

Právě pěkná trička, která přes prázdniny malí atleti dostávají na příměstských táborech a soustředěních, nás inspirovala k tématu letošní prázdninové soutěže. 
 
Pochlubte se i vy tím, jak nápaditá, legrační nebo šik trika jste pro děti vyrobili. Vyfoťte je nebo nám zašlete obrázek, jak to v nich dětem sluší. Tři nejpovedenější módní kreace odměníme dárky od partnera našeho projektu, České spořitelny.
 
Jednotlivci se mohou těšit těšit na letní mix: létající talíře, sluchátka, baťůžky, kšiltovky, nafukovací míče, švihadla… Pokud se nám ozvete jako celá skupinka, tak pro vás připravíme dárkový balíček obsahujicí: nálepky a náramky s logem Atletiky pro děti a pro trenéra zelené tričko s logem APD.
 
Fotky nám můžete posílat na email: atletikaprodeti@centrum.cz až do neděle 27. srpna. Vítěze vyhlásíme v posledním prázdninovém týdnu. Do emailu napište pár slov o vašem nápadu, připište také, jak jste do našich projektů zapojeni a hlavně nezapomeňte na kontaktní adresu.
 
Pěkné prázdniny přeje tým Atletiky pro děti!