Zpravodajství

Pochodně a certifikáty už jsou na cestě za těmi nejpilnějšími

 Další aktuality    red.    9. května 2016  

Atletíci, kteří mají splněny všechny disciplíny naší letošní korespondenční soutěže, se už už mohou těšit na své odměny!

Právě dnes, 9. května, posíláme první várku olympijských pochodní a certifikátů a to těm, kdo už mají hotovo, informovali nás o tom krátkým textem a zaslali fotografii. 

Pochodně vám přijdou napočítané přesně podle vámi uvedeného množství zúčastněných dětí. Certifikáty, podepsané patronkou soutěže Bárou Špotákovou pak, pokud jste neuvedli jinak, v jednom kuse na každou přihlášenou skupinu. Budeme rádi, když se s pochodněmi ještě jednou pěkně vyfotografujete a obrázek nám pošlete.

Jistě jste si všimli, že si pochodně budou děti muset slepit s vaší pomocí samy. Vzhledem k tomu, že jste nám velmi často psali, jak jste například ve školách soutěž využili v rámci projektových dnů, myslíme, že si takto můžete ve školách zpestřit hodinu výtvarné výchovy nebo v rámci některého z tréninků udělat malou „dílničku“.
 
Počítejte s tím, že pochodeň je natištěná na lesklém papíře, takže nám se nejvíce osvědčilo ji opatrně přehnout a zadní část prvně vespod a pak navrchu slepit průhlednou izolepou. Pokud nebudete muset slepovat třeba 250 kousků, ale v menších oddílech jen pár, můžete pochodně dětem předpřipravit a naplnit nějakým sladkým překvapením. I my budeme rádi, když vymyslíte nějaký další zajímavý způsob, jak s touto pěknou cenou pro děti naložit a dáte o něm vědět i ostatním.