Zpravodajství

Polešovická olympijská zeď je hotová

 Další aktuality    red.    12. května 2016  

Na začátku týdne měly všechny disciplíny naší letošní korespondenční soutěže splněny už i děti z uherskohradišťských Polešovic. Po celou dobu soutěžení také vytvářely na chodbě své školy olympijskou zeď.

„Podrženo a sečteno! 9. května jsme se dostali do cíle olympijského házení. Naše olympijská zeď ve škole se zaplnila olympijskými kruhy, a pěknou výzdobu obdivovali i kamarádi z Turecka, Rumunska, Lotyšska a Slovenska. Ti nás navštívili v rámci projektu Erasmus.
 
Celkem se u nás soutěže zúčastnilo 156 dětí z celého prvního stupně a jejich třídní učitelé. Každá třída soutěžila různými způsoby, ti nejmenší se teprve učili za pomoci starších kamarádů. Všechny děti se navíc seznámily s myšlenkou olympionismu. Celé házení probíhalo v úžasné atmosféře povzbuzování a fandění, v leckteré třídě se zapojovali i učitelé. Olympiáda nás všechny pohltila a nadchla, dokonce ji zvládl i Vojtík z 5. třídy, který je tělesně postižený. Všichni děkujeme za hezkou soutěž,“ napsla nám do závěrečného zpravodajství paní učitelka a trenérka Renata Šimková. 
 
Máte už i vy hotovo? Napište nám o tom, čas na to máte až do 2. června, kdy naši letošní soutěž definitivně uzavřeme.