Zpravodajství

Pomalu nám končí další sezona školního atletění

 Další aktuality    Pavla Pražáková    15. května 2017  

Už už se chýlí ke konci další ročník našeho projektu zaměřeného na prvostupňové děti- Atletika pro děti do škol. Zapojené základky sbíraly po celý školní rok medailičky za zasílání zpráv o tom jak atletí- běhají, házejí a skáčou. Jaký je měsíc a půl před koncem školního roku stav? Kolik kdo posbíral medailiček a co za ně dostane?

Školy nám zprávy o svém atletění mohou posílat ještě do konce května. Během června budeme už jen vyhodnocovat jejich aktivitu a to takto: všechny školy, které se letos do projektu zapojily, od nás dostanou certifikát s podpisem patronky projektu, Anežky Drahotové. Ten si budou moci vyvěsit na nástěnku, kde jistě udělá hodně parády a bude prezentovat zapojení školy do našeho projektu i širší veřejnosti.
 
Za každou nasbíranou medailičku od nás škola dostane 10 diplomů velikosti A5 s motivy Atletiky pro děti a sadu tří diplomů A4 za 1., 2., a 3. místo. Ti nejpilnější mohli sesbírat až 9 medailí a to dohromady dělá 90 diplomů a 27 diplomů za umístění, které mohou využít na nějaké větší závody ve své škole.
 
V příloze si můžete vyhledat, kolik jednotlivé školy zatím medailiček nasbíraly a pokud chcete ještě nějakou „ulovit“, pište nám své příspěvky a posílejte fotografie až do konce května a to na mail koordinátorky projektu, Ivety Rudové: irudova@atletika.cz.
 
Jak se v druhém pololetí ve školách atletilo, na to se můžete podívat ve fotogalerii níže.