Zpravodajství

Pozor! Letní fotosoutěž končí už příští týden

 Další aktuality    Redakce    21. srpna 2013  

Tři krásné jógově laděné ceny už netrpělivě čekají na své nové majitele. Vyhrát je můžete i vy! Stačí, když nám do 31. srpna zašlete prázdninový snímek vašich atletů. Letos jsme dva odpočinkové měsíce věnovali józe a ta se také stala častým tématem vašich povedených obrázků. Podnikali jste i něco dalšího? Podělte se s námi o své zážitky. Více o soutěži zde.

 

Například tento pěkný obrázek ilustrující jogínské zapálení malých atletů z přípravky při AC Ústí nad Labem nám zaslala trenérka Simona Gunarová. A připsala k němu i pár slov: Na přelomu července a srpna se jako už tradičně skupina našich mladých atletů vydala do osvědčeného Harrachova. Počasí umožnilo kvalitní trénink v horském prostředí, před tropickými teplotami jsme se schovali do chládku lesa. Věřím, že tréninky v horském prostředí přinesou na závodech v září odpovídající výsledky... Posílám fotku 'meditujícího jogína' Jakuba Truhláře na kamenech v říčce Mumlavě nad Mumlavskými vodopády, kde si děti v parných dnech chladily unavené končetiny."

Pošlete hezkou fotku a krátké povídání i vy a vyhrajte pěknou knížku o dětské józe z dílny Hanky Luhanové. Pravidla soutěže a veškeré informace najdete v článku ZDE.

Připravila: red.