Zpravodajství

Rozezvučte o víkendu Harfu atletikou

 Další aktuality    Redakce    28. ledna 2014  

Přijďte za námi 1. a 2. února do pražské nákupní Galerie Harfa a užijte si nejen skvělou atletickou zábavu pro nejmenší, ale využijte i možnosti získat lístky na únorový mítink Praha indoor. Více informací zde.

 

Atletika pro děti připravila ve spolupráci s Galerií Harfa na víkend 1. a 2. února zajímavou akci, kterou by si neměli nechat ujít rodiče dětí od 4 do zhruba 11 let. V pražském nákupním centru Harfa, které naleznete hned u stanice metra Českomoravská, se hravá atletika představí po oba dny od 10 do 18 hodin.

Narazíte na nás hned u hlavního vchodu v přízemí, kde si děti budou moci vyzkoušet 'vrh koulí.' Na dalším stanovišti u supermarketu bude na děti čekat skok vysoký. Na své si na tomto stanovišti přijdou i tatínkové, kteří si zde budou moci prohlédnout jeden z vozů od partnera našeho projektu, Seatu. Sportovní program pro děti pak bude pokračovat na 'náměstíčku', kde si malí sportovci vyzkoušejí atletický pětiboj. Na všechny malé šikulky čekají po jeho absolvování drobné ceny.

Program obohatí i dvě autogramiády, takže pokud s dětmi sbíráte podpisy slavných sportovců, přijďte si v sobotu od 13:30 do 14:30 pro autogram sympatického siláka Lukáše Melicha a v neděli doražte za mistryní světa, Zuzanou Hejnovou.

Víkendová akce je navíc i možností, jak ZDARMA získat vstupenky na atletický mítink Praha indoor, který proběhne 25. února v nedaleké O2 aréně. Dítě, které absolvuje dětský atletický víceboj, má možnost získat pro sebe a jednoho 'dospěláka' vstupenky zdarma. Jejich počet je omezen a přednost budou mít děti, které rodiče přihlásí do 30. ledna prostřednictvím emailu, ve kterém uvedou jméno dítěte a den, kdy se akce zúčastní. Přihlášky zasílejte Ivetě Rudové na mail irudova@atletika.cz.

Přijďte se s námi o víkendu do Harfy bavit atletikou! Plakátek k akci naleznete ZDE.
 

Text: red.