Zpravodajství

Soutěžte s námi o HOLLANDIA pikninky

 Další aktuality    red.    25. dubna 2017  

Zapojte se do soutěže o dva prima pikniky, které pro vás přímo ve vaší přípravce připraví firma HOLLANDIA. Ta letos podporuje naše soutěžní testování a zmíněné pikniky jsou jedněmi z cen, které malí atletíci mohou vyhrát.

Inspirujte se třeba atleťáckou skupinkou z Polešovic. „Posíláme zpravodajství z naší přípravy na Štafetový pohár. Jako správní sportovci jsme nemohli začít jinak, než zdravou svačinkou od Hollandie a potom už jsme se vrhli na trénink. Do soutěže jsme zapojili i rodiče, kteří přispěchali s krásnou básničkou," připsali nám k pěkným fotkám polešovičtí. 
 
 
Hollandii milujeme 
a moc rádi sportujeme. 
Atletika, ta nás baví, 
běháme, a tak jsme zdraví. 

Atletika není drámo, 
s Hollandií to jde samo. 
Jogurty si všichni dáme, 
pak si rádi zaběháme. 

Do dálky si skočíme 
a pak chvíli házíme. 
Po tréninku jogurt sníme, 
energii doplníme.
 
Těšíme se i na vaše nápadité výstupy. Soutěží se celkem o tři pikniky, který zajistí HOLLANDIA během června přímo v místě, kde atletíte. Dva z těchto pikniků proběhnou v přípravkách, které budou po celou dobu soutěžního testování nejvíce mediálně aktivní a do svých výstupů tvořivě zakomponují kelímky od jogurtů zmíněné firmy. A to je přece výzva!
 
Všechny zúčastněné přípravky stejně jako v uplynulých letech od nás obdrží účastnický certifikát, který jistě pěkně ozdobí klubové a oddílové nástěnky. Odměny rovněž obdrží všechny děti, které se ve svých kategoriích umístí na 1.- 3. místě, jeden z pikniků pak proběhne v přípravce, která bude mít nejvíce nejlépe umístěných atletíků.
 
Užívejte si letošní soutěžní testování a hlavně! Dejte nám o tom vědět.