Zpravodajství

Tipujte a získejte jednu z kartiček s podpisem atletů účastnících se ME v Amsterdamu

 Další aktuality    red.    28. června 2016  

V létě s námi rádi soutěžíte a tak jsme hned na začátek prázdnin připravili bleskovou soutěž. Za dobrý odhad odpovědi na naši otázku čeká na osm nejlepších tipovačů kartička podepsaná účastníky nadcházejícího ME v Amsterdamu. Nejpřesnější a nejrychlejší odpověď navíc odměníme suvenýrem.

Mistrovství, které už už klepe na dveře, je unikátní co do počtu zúčastněných českých atletů, což nás inspirovalo k následujicí otázce: Kolik atletů z této rekordní, v současnosti 51 členné výpravy, se umístí do 8. místa? Doufáme, že se určitě urodí nějaké to překvapení, takže odhad nebude až tak snadný. Bádat nad tím, jak to všechno asi dopadne, můžete i s pomocí seznamu nominovaných- ZDE. 
 
Ceny jsou více než lákavé. Osm nejpřesnějších tipů oceníme zasláním kartičky s podpisem některého ze zúčastněných atletů. Nejrychlejší a nejpřesnější tipér bude navíc oceněn amsterdamskou fanouškovskou čapkou. 
 
Své tipy nám posílejte do začátku soutěží, tedy do 6. července, na adresu irudova@atletika.cz a to ve tvaru: vaše jméno, způsob zapojení do projektu Atletika pro děti/Atletika pro děti do škol, váš tip a korespondenční adresa. V případě shodných tipů bude ve váš prospěch rozhodovat dřívější datum zaslání vaší odpovědi.