Zpravodajství

Vaše atleťácká PF? Krásná a voňavá

 Další aktuality    Pavla Pražáková    4. ledna 2016  

'Péefka' během svátků nejen plnila naši emailovou schránku, ale provoněla i naši svazovou kancelář! Koho tedy oceníme v soutěži o nejpěknější novoročenku?

Vedle toho, že se náš projekt může pochlubit mnoha zapálenými a šikovnými atlety, najdete v našich řadách i vyložené umělecké talenty. Potvrdila to i novoroční soutěž o nejpodařenější PF. Z mnoha krásných přání jsme nakonec vybrali ta, jejichž autoři neváhali vzít do ruky barvy, popřípadě těsto a udělali si před svátky čas na tvorbu.
 
Tři batůžky plné překvapení, tedy drobných dárků od České spořitelny a ČASu,  poputují následujícím autorům: atletům do Vlašimi za krásný obrázek od Štěpána Kárníka, dětem do ZŠ Duhová Cesta v Chomutově za kolekci přání a autorům krásné kresby a hezkého atletického 'vinšování' do Polešovic.
 
Speciální cenu pak od nás dostane pražská přípravka při SK Kotlářka, jejíž trenéři neváhali a své voňavé perníkové přání nám přímo donesli.
 
Ve fotogalerii níže se podívejte nejen na oceněná přání, ale na celou TOP desítku. Rádi bychom ale zdůraznili, že děkujeme úplně všem těm, kteří nám své PF zaslali.