Zpravodajství

Závodíme v květnu

 Další aktuality    Redakce    30. dubna 2013  

Přinášíme tipy na květnové veřejné akce a závody, na kterých si mohou zaatletit buďto samotné děti nebo i celé rodiny.

Knoflíkové závody
Druhý ročník rodinných závodů To dáme! se uskuteční v sobotu 18. května na atletickém stadionu Sparty Praha, Podvinný mlýn. Sportovat může celá rodina, což prozrazuje i název jednoho ze dvou závodů, které pro vás tým Knoflíku připravil: Čtyřboj dětí a rodičů. Druhým kláním pak bude Pětiboj předškoláků a žáčků. Pozvánku, podrobné informace a kontakt naleznete zde .

V Choceradech nadělí medaile Kateřina a Tomáš Janků
Choceradská přípravka zve na 4. sportovní odpoledne, které se uskuteční v neděli 19. května na místním fotbalovém hřišti a to od 14 hodin. Čtyři atletické disciplíny prověří zdatnost nejen dětí, ale i rodičů. Nejšikovnější atleti budou odměněni sympatickou dvojicí bývalých vrcholových atletů. Akce je určena dětem od 2 do 10 let. Plakátek k akci ke stažení TADY.

Běh o Pohár starosty aneb Běh za Újezdskou sovou
Závod se koná v neděli 19. května v nádherném prostředí Klánovického lesa. /lokalita Praha 9, Újezd nad Lesy - BLATOV/. V uplynulých dvou letech byl vyhlášen nejlepším závodem v rámci Pražského běžeckého poháru. Je určen pro všechny věkové kategorie. Propozice ZDE .

Atletická středa v Rudné u Prahy
Atletik Rudná pořádá ve středu 22. 5. závody pro děti z přípravek, mladší  a starší žactvo. Pro nejmenší atlety je to příležitost zjistit, jak přesně rychle zaběhnou 60 m, na závodech se totiž bude měřit elektronicky. Propozice závodu najdete
ZDE.

 

Chcete dát na našem webu a FB vědět o vašem závodě? Pošlete nám na redakční maily /viz. kontakt/ propozice a nezbytné informace.

Text: red.