Zpravodajství

Napište si, přijedeme vás vyškolit

 APD informuje    red.    12. prosince 2018  

V neděli 9. prosince měla v oddíle SK Vlčáci Mníšek pod Brdy premiéru nová forma školení, kterou bychom rádi v budoucnu nabízeli jako jednu z možností, jak vyškolit nové trenéry TAP. Přímo do středočeského oddílu totiž dorazili naši zkušení lektoři a školení pro tento nově vznikající oddíl udělali na místě.

Zkušené lektorky Lenka Samková a Dita Franklová se věnovaly nejen novým trenérům zmíněného oddílu, dorazili ale i zájemci z dalších oddílů z celé republiky. „Účastníci se dozvěděli spoustu nových informací, které budou potřebovat ve své začínající trenérské kariéře,“ napsal nám Petr Vlček z přípravky Vlčáci, který školení inicioval.
 
„ČAS takto poprvé pilotně dodal lektory a nabízí tak novou variantu školení pro oddíly, které potřebují vyškolit nové trenéry TAP a z různých důvodů si netroufnou školení sami uspořádat. ČAS v tomto případě může pomoci tím, že dodá školitele,“ vysvětluje koordinátorka projektů Iveta Rudová s tím, že pokud máte o tuto formu školení zájem, neváhejte a kontaktujte ji (email: irudova@atletika.cz).