Školení

ŠKOLENÍ trenérů atletických přípravek (TAP)

Školení pořádají oddíly/kluby. Termíny zveřejňujeme průběžně.

Přihlášky na všechny výše uvedené semináře najdete ZDE.

—————————————————————————————————————————-

OBECNÉ INFORMACE KE ŠKOLENÍ

Český atletický svaz pořádá pro zájemce z řad atletických oddílů a klubů školení a odborné (doškolovací) semináře. Školení trenérů nejnižších kvalifikací pořádají zpravidla atletické oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy. Účastníci školení získají kvalifikaci trenéra atletiky (nejnižší kvalifikace: trenér atletických přípravek – TAP). Seminářů se účastní ti trenéři, kteří již kvalifikaci mají a potřebují jí prodloužit na další období a další zájemci o aktuální problematiku atletiky.

Kromě členů atletických oddílů a klubů se mohou školení a seminářů zúčastnit i další zájemci. Uvítáme pedagogy ze základních škol, kteří vedou atletické kroužky a cvičitele atletických kroužků z dalších sdružení. Účastníci obdrží certifikát o účasti, ne trenérskou kvalifikaci. Ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pořádáme i školení určené speciálně pro pedagogy prvního stupně ZŠ.

 

Oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy, které se chystají vyškolit nové trenéry nejmladších atletů, kontaktují Metodické oddělení ČAS (metodika@atletika.cz, mobil:727 973 109). Obdrží podrobné informace a “školící balíček”.

 

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory