Školení

ŠKOLENÍ trenérů atletických přípravek

Trenér atletických přípravek (TAP)
Kdy: 21.3.2020, od 8.30h
Kde: Vyškov, Hřbitovní 4/6, Orelský sportovní areál
Organizátor: Orel Vyškov
Vedoucí lektor: Martin Sebera (AK Tišnov)
Kapacita tohoto školení je velmi omezená.
Další informace získáte od předsedkyně oddílu Orel Vyškov Anny Málkové (mobil: 773 995 663, email: annamal187@seznam.cz)

Trenér atletických přípravek (TAP)
Kdy: 25.4.2020, 9-17.30h
Kde: Atletický ovál Černošice – Pod Školou 447, ASK Dipoli
Organizátor: ASK Dipoli z.s. 
Vedoucí lektor: Tomáš Vodička, Tel.: 776 366 426, Email: tomas.vodicka@askdipoli.cz
Ostatní lektoři: PhDr. Martin Pěkný PhD., Jana Lágnerová Balová
Přihlášky: ZDE
Cena: 1 700 Kč

PROBĚHLO:
Kdy: 25.2.2020
Kde: Horšovský Týn
Organizátor: AC Domažlice

 

SEMINÁŘE

Termíny odborných seminářů pro trenéry přípravky (10-11 let) a trenéry žactva:
28.3.2020 Odborný seminář žactvo, mládež Jablonec nad Nisou, specializace výška, koule
29.3.2020 Odborný seminář žactvo, mládež Jablonec nad Nisou / Liberec, gymnastika
28.3.2020 Odborný seminář žactvo, mládež Ostrava, specializace výška, koule
29.3.2020 Odborný seminář žactvo, mládež Ostrava, gymnastika

7. 11. 2020 Odborný/doškolovací seminář pouze pro trenéry přípravek, Praha,  náplň: přednáška o komunikaci dítě-rodič-trenér, praxe – nová cvičení a hry pro atletickou školku, minipřípravu či přípravku
8. 11. 2020 Odborný/doškolovací seminář pouze pro trenéry přípravek, Brno,  náplň: přednáška o komunikaci dítě-rodič-trenér, praxe – nová cvičení a hry pro atletickou školku, minipřípravu či přípravku

Přihlášky na všechny výše uvedené semináře najdete ZDE.

—————————————————————————————————————————-

OBECNÉ INFORMACE KE ŠKOLENÍ

Český atletický svaz pořádá pro zájemce z řad atletických oddílů a klubů školení a odborné (doškolovací) semináře. Školení trenérů nejnižších kvalifikací pořádají zpravidla atletické oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy. Účastníci školení získají kvalifikaci trenéra atletiky (nejnižší kvalifikace: trenér atletických přípravek – TAP). Seminářů se účastní ti trenéři, kteří již kvalifikaci mají a potřebují jí prodloužit na další období (platnost 5 let) a další zájemci o aktuální problematiku atletiky.

Kromě členů atletických oddílů a klubů se mohou školení a seminářů zúčastnit i další zájemci. Uvítáme pedagogy ze základních škol, kteří vedou atletické kroužky a cvičitele atletických kroužků z dalších sdružení. Účastníci obdrží certifikát o účasti, ne trenérskou kvalifikaci. Ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pořádáme i školení určené speciálně pro pedagogy prvního stupně ZŠ.

Termíny školení TAP průběžně zveřejňujeme zde na stránce. Termíny školení vyšších kvalifikačních stupňů než TAP najdete na www.atletika.cz. Pokud vám v letošním roce končí nebo již skončila platnost trenérské kvalifikace (můžete si ji ověřit v registru trenérů),  přihlaste se na odborný (doškolovací) seminář. Najdete ho v nabídce ZDE.

Oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy, které se chystají vyškolit nové trenéry nejmladších atletů, kontaktují Ivetu Rudovou (irudova@atletika.cz, mobil: 602 946 212). Obdrží podrobné informace a “školící balíček”.

 

Generální partner projektu Pohybová gramotnost

Officiální partneři

Projekt vznikl za podpory