Školení

Školení nových trenérů je důležitým bodem projektu podpory přípravek u atletických oddílů a klubů.

Aktuálně nejsou vypsána žádná školení Trenérů atletických přípravek (TAP) nebo učitelů v rámci DVPP Atletika pro děti do škol.

Proběhlá školení:
16. 3. 2019 Ostrov (TAP)
16. 3. 2019 Plzeň (TAP)
31. 3. 2019 Nová Včelnice (TAP)
9. 4. 2019 Rýmařov (TAP)
13. 4. 2019 Ostrava (TAP)
28. 4. 2019 Praha (TAP)
28.4. 2019 Kladno (TAP)
28. 9. 2019 – Praha (TAP)
19. 10. 2019 Zlín (TAP)
23. 11. 2019 Nymburk (TAP), fotogalerie ZDE

26. 8. 2019 Benešov (školení DVPP Atletika pro děti do škol)
24. 11. 2019 Nymburk (školení DVPP Atletika pro děti do škol), fotogalerie ZDE


—————————————————————————————————————————-

OBECNÉ INFORMACE KE ŠKOLENÍ

Český atletický svaz pořádá pro zájemce z řad atletických oddílů a klubů školení a odborné (doškolovací) semináře. Školení trenérů nejnižších kvalifikací pořádají zpravidla atletické oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy. Účastníci školení získají kvalifikaci trenéra atletiky (nejnižší kvalifikace: trenér atletických přípravek – TAP). Seminářů se účastní ti trenéři, kteří již kvalifikaci mají a potřebují jí prodloužit na další období (platnost 5 let) a další zájemci o aktuální problematiku atletiky.

Kromě členů atletických oddílů a klubů se mohou školení a seminářů zúčastnit i další zájemci. Uvítáme pedagogy ze základních škol, kteří vedou atletické kroužky a cvičitele atletických kroužků z dalších sdružení. Účastníci obdrží certifikát o účasti, ne trenérskou kvalifikaci. Ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pořádáme i školení určené speciálně pro pedagogy prvního stupně ZŠ.

Termíny školení TAP průběžně zveřejňujeme zde na stránce. Termíny školení vyšších kvalifikačních stupňů než TAP najdete na www.atletika.cz. Pokud vám v letošním roce končí nebo již skončila platnost trenérské kvalifikace (můžete si ji ověřit v registru trenérů),  přihlaste se na odborný (doškolovací) seminář. Najdete ho v nabídce ZDE.

Oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy, které se chystají vyškolit nové trenéry nejmladších atletů, kontaktují Ivetu Rudovou (irudova@atletika.cz, mobil: 602 946 212) nejpozději měsíc před plánovaným školením. Obdrží podrobné informace a “školící balíček”.

 

Generální partner projektu Pohybová gramotnost

Officiální partneři

Projekt vznikl za podpory