Školení

ŠKOLENÍ trenérů atletických přípravek (TAP)

Školení pořádají oddíly/kluby. Termíny zveřejňujeme průběžně.

————————————————————————–

PROBĚHLO:

Kdy: 29. 8. 2020
Kde: Praha
Organizátor: Atletika Človíček

Kdy: 10.7.2020
Kde: Ostrava
Organizátor: SSK Vítkovice

Kdy: 29.6.2020
Kde: Čáslav
Organizátor: AC Čáslav

Kdy: 25.2.2020
Kde: Horšovský Týn
Organizátor: AC Domažlice

 

SEMINÁŘE

Termíny odborných seminářů pro trenéry přípravky (10-11 let) a trenéry žactva:
7. 11. 2020 Odborný/doškolovací seminář pouze pro trenéry přípravek, Praha,  náplň: přednáška o komunikaci dítě-rodič-trenér, praxe – nová cvičení a hry pro atletickou školku, minipřípravu či přípravku
8. 11. 2020 Odborný/doškolovací seminář pouze pro trenéry přípravek, Brno,  náplň: přednáška o komunikaci dítě-rodič-trenér, praxe – nová cvičení a hry pro atletickou školku, minipřípravu či přípravku

Přihlášky na všechny výše uvedené semináře najdete ZDE.

—————————————————————————————————————————-

OBECNÉ INFORMACE KE ŠKOLENÍ

Český atletický svaz pořádá pro zájemce z řad atletických oddílů a klubů školení a odborné (doškolovací) semináře. Školení trenérů nejnižších kvalifikací pořádají zpravidla atletické oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy. Účastníci školení získají kvalifikaci trenéra atletiky (nejnižší kvalifikace: trenér atletických přípravek – TAP). Seminářů se účastní ti trenéři, kteří již kvalifikaci mají a potřebují jí prodloužit na další období (platnost 5 let) a další zájemci o aktuální problematiku atletiky.

Kromě členů atletických oddílů a klubů se mohou školení a seminářů zúčastnit i další zájemci. Uvítáme pedagogy ze základních škol, kteří vedou atletické kroužky a cvičitele atletických kroužků z dalších sdružení. Účastníci obdrží certifikát o účasti, ne trenérskou kvalifikaci. Ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pořádáme i školení určené speciálně pro pedagogy prvního stupně ZŠ.

Termíny školení TAP průběžně zveřejňujeme zde na stránce. Termíny školení vyšších kvalifikačních stupňů než TAP najdete na www.atletika.cz. Pokud vám v letošním roce končí nebo již skončila platnost trenérské kvalifikace (můžete si ji ověřit v registru trenérů),  přihlaste se na odborný (doškolovací) seminář. Najdete ho v nabídce ZDE.

Oddíly/kluby nebo krajské atletické svazy, které se chystají vyškolit nové trenéry nejmladších atletů, kontaktují Metodické oddělení ČAS (metodika@atletika.cz, mobil:727 973 109). Obdrží podrobné informace a “školící balíček”.

 

Generální partner projektu Pohybová gramotnost

Officiální partneři

Projekt vznikl za přispění