Soutěže a akce

Hledáte rodinný program? Nabízíme vám naše akce:

Atletika pro děti při Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice, Brno 26. – 27.  7. 2018

Bližší informace zveřejníme v nejbližší době.

—————————————————————————————————————-Proběhlé akce v letošním roce:

V sobotu 18. května od 13 hodin se představil Projekt Pohybová gramotnost jehož součástí jsou i Atletika pro celou rodinu a Atletika pro děti u jezera Milada blízko Ústí nad Labem. Byl jedním z doprovodných programů otevírání zmíněného jezera pro letošní sezónu.  Děti nebo rodinné týmy si mohly zaběhat, zaskákat a zaházet od 13 do 17 hodin přímo na pláži. Účastníci obdrželi drobné odměny. Podpisy rozdával a vrh koulí “vyučoval”medailista z letošního halového Mistrovství Evropy a několikanásobný mistr České republiky – koulař Tomáš Staněk.

Ideální rodinný program na víkend! Do Žatce na Stadion Mládí jsme zavítali v sobotu 25. května od 14 hodin. Program byl opět určen jak jednotlivcům – dětem do 11 let, tak i rodinným týmům. Na aktivní účastníky čekala kromě drobných odměny také možnost nechat si podepsat  známého atleta – medailistu z vrcholných akcí ve skoku o tyči a držitele národního rekordu Jana Kudličku.

Do Zoo v Chomutově jsme po roce znovu zavítali na Den dětí, tedy v sobotu 1. června. Od 13 hodin jste nás mohli najít ve skanzenu Stará Ves, jenž je součástí chomutovského Zooparku. I na tuto akci zavítal náš nejlepší vrhač/koulař Tomáš Staněk. Stejně jako na Miladě se  podepisoval a zájemce (děti i dospěláky) i naučil správně vrhat koulí!

Poprvé jsme se letos vydali do Teplic, a to v neděli  2. června. Od 14 hodin se atletilo ve Skateparku Anger. Atletika pro celou rodinu a Atletika pro děti byly součástí odpoledne pro děti a rodiče, které pořádal Dům dětí a mládeže Teplice. Tomáš Staněk se přesunul z Chomutova k do Teplic a  pilně rozdával podpisy!

 

Generální partner projektu Pohybová gramotnost

Officiální partneři

Projekt vznikl za podpory