Soutěže a akce

Hledáte rodinný program na víkend? Nabízíme vám naše akce:

18. 5. 2019 jezero Milada, Ústí nad Labem
25. 5. 2019 Žatec
1. 6. 2019 ZOO Chomutov
2. 6. 2019 Teplice

Více k jednotlivým akcím najdete níže.
———————————————————————————————————————–

V sobotu 18. května od 13 hodin se představí Projekt Pohybová gramotnost jehož součástí jsou i Atletika pro celou rodinu a Atletika pro děti u jezera Milada blízko Ústí nad Labem. Bude jedním z doprovodných programů otevírání zmíněného jezera pro letošní sezónu.  Děti nebo rodinné týmy si mohou zaběhat, zaskákat a zaházet od 13 do 17 hodin přímo na pláži. Na aktivní účastníky čekají drobné odměny. Podepisovat a “vyučovat” vrh koulí bude medailista z letošního halového Mistrovství Evropy a několikanásobný mistr České republiky – koulař Tomáš Staněk.

Ideální rodinný program na víkend! Do Žatce na Stadion Mládí zavítáme v sobotu 25. května od 14 hodin. Program je opět určen jak jednotlivcům – dětem do 11 let, tak i rodinným týmům. Na aktivní účastníky čeká kromě drobných odměny také možnost nechat si podepsat  známého atleta – medailistu z vrcholných akcí ve skoku o tyči a držitele národního rekordu Jana Kudličku.

Do Zoo v Chomutově po roce znovu zavítáme na Den dětí, tedy v sobotu 1. června. Od 13 hodin nás najdete ve skanzenu Stará Ves, jenž je součástí chomutovského Zooparku. Je nachystána i autogramiáda partnerského tyčkařského páru –  mistryně Evropy Jiřiny Ptáčníkové a vicemistra světa Jana Kudličky.

Poprvé se letos vydáme do Teplic, kam zavítáme zavítáme v neděli  2. června. Od 14 hodin nás najdete v Skateparku Anger. Atletika pro celou rodinu a Atletika pro děti budou součástí odpoledne pro děti a rodiče, které pořádá Dům dětí a mládeže Teplice. Na akci “dojde” i dvojnásobná medailistka z mistrovství Evropy – chodkyně Anežka Drahotová. Ve své disciplíně – chůzi na 20 km – startovala úspěšně také na olympiádě a mistrovství světa a patří jí i národní rekord.

Všechny zmíněné akce končí v 17 hodin. Program může být upraven dle počasí a podrobnější informace zveřejňujeme vždy před akcí v hlavním menu naší stránky.

Generální partner projektu Pohybová gramotnost

Officiální partneři

Projekt vznikl za podpory