Zpravodajství

Atletika pro děti vám přeje krásné prázdniny

 Další aktuality    Pavla Pražáková    28. června 2016  

Doučeno, doatletěno! Školnímu roku 2015/16 odzvonilo a netrpělivě vyhlížené prázdniny jsou tady. Těší se na ně jak malí atletíci, tak i my dospělí, ať už jsme se projektu dětského atletění účastnili jako jeho organizátoři, dávali jsme o něm vědět v médiích nebo jsme byli přímo v terénu v roli trenérů. Dvouměsíční zvolněné tempo nám všem určitě poskytne dostatek prostoru jednak k odpočinku, ale i k promyšlení, jak udělat nás projekt pro příští rok ještě zajímavějším.

Náš web tu pro vás bude i během dvou letních měsíců. Na co se o prázdninách můžete těšit?

Hned teď na začátku jsme pro vás připravili bleskovou tipovací soutěž k nadcházejícímu ME v Amsterodamu. Více o ní ZDE. Během léta vyhlásíme ještě jednu soutěž, která jistě sedne všem, kdo rádi fotí. Na malé atlety v ní bude čekat celá řada cen od partnera projektu, České spořitelny. 

Máme pro vás připravena i lehce odpočinková letní témata. Trenéři Spartaku Praha 4 pro vás například připravili lahůdku ze svého loňského letního soustředění v podobě potterovského famfrpálu, těšit se můžete na oblíbené toulavé tretry, které i v letních měsících navštíví naše přípravky, ve fotogaleriích se ještě vrátíme k uplynulé korespondenční soutěži. Těšit se můžete i na nové díly výukových karet IAAF dětské atletiky a ke konci prázdnin na novinky ve všech našich projektech.

Hezké léto vám přeje tým Atletiky pro děti! Děkujeme lounské přípravce za pěknou fotku a těšíme se s vámi všemi v podobně veselé náladě v září zase na shledanou!