Zpravodajství

HOLLANDIA piknik do třetice ve Vítkovicích

 Další aktuality    red.    26. června 2017  

HOLLANDIA ňamky doputovaly v minulém týdnu už i do ostravských Vítkovic. Úplně nejúspěšnější přípravka našeho letošního soutěžního testování si svůj piknik HOLLANDIA užívala v pondělí 19. června.

„Minulý týden jsme na Městském stadioně ve Vítkovicích oslavovali naše vítězství v celorepublikové soutěži atletických přípravek a nechyběli ani zástupci firmy HOLLANDIA, která celou tuto soutěž podporovala. 60 nejúspěšnějších dětí z naší přípravky mohlo ochutnat dobroty, které si pro nás HOLLANDIA připravila,“ napsali nám z Vítkovic

Na úvod byly vyhlášeny děti, které se umístily na stupíncích vítězů a dostalo se i na ty, které se o výhru zasloužily dobrými umístěními v první desítce.
 
„Poté přišla na řadu sladká odměna. Pro děti byly připraveny lívance s ovocem a jogurtem, banány s jogurtem a müsli s ovocem a jogurtem. Jakmile vše děti snědly, udělali jsme několik společných fotek a hurá na překážkovou dráhu, kterou jsme pro ně připravili. Ne malou chvíli děti běhaly sem a tam a zdolávaly jednotlivé nástrahy překážkové dráhy,“ připsala trenérka Romana Grómanová k fotografiím z akce.

Jak se nejlepší vítkovické děti ve svých kategoriích umístily? Celkem se soutěže ve Vítkovicích zúčastnilo 203 dětí. Na bedně jich pak bylo pět, v první desítce celkově 11. Gratulujeme!
 

2. místo Tomáš Gold
2. místo Lucie Šteinigerová
3. místo Viktorie Honusová
3. místo Max Klimša
3. místo Veronika Pospíšilová

4. místo Julie Glasová
4. místo David Vančák
5. místo Kristýna Šandorová
6. místo Julie Netoličková
7. místo Adéla Kalandrova
10. místo Gabriela Přívarová