Zpravodajství

Jak staroboleslavští ke Krtkovi přišli

 Další aktuality    red.    26. ledna 2015  

Poslední kolo soutěže Atletíme k HME už zná svého vítěze. Rádi bychom ocenili dlouhodobou snahu a také skvělá videa přípravky ze Staré Boleslavi. Na tom posledním s Krtečkem je vidět, jak zajímavě a se vtipem své atletění s patronem HME pojali.

Staroboleslavští pro poslední kolo natočili videa dvě. První je ze společného tréninku našich přípravkových skupin, kde si děti vyzkoušely různé krtkovy disciplíny. Druhé video je z tréninku Lvíčat, na která čekaly trochu jiné soutěže,“ napsala nám trenérka Alena Tesařová ze středočeské přípravky. 
 
S Krtečkem a s hlavou plnou nápadů se atletilo i jinde. Hezké video zaslala i šternberská přípravka. „Děti měly za úkol udělat si masky krtkových kamarádů. Naše očekávání nebyla moc veliká, ale děti se překonaly. Na tréninku sešli ježečci, myšky, ale i zajíčci,“ napsala nám  trenérka Gabriela Krejčí a dodává, že všichni jen hýřili nápady. „Při ABC, to jich bylo! Každé zvířátko si vymyslelo vlastni cvik. Málem jsme my trenérky dostaly na frak od zvířátek, tak jsme musely makat!“
 
Přišly i další povedené výstupy, namátkou vybíráme: jako už tradičně se natáčelo ve středočeském Žebráku. Video, ve kterém Krtečka pořádně vyzpovídají natočili v táborské přípravce a pěkný informační list patronovi pražského HME vystavily děti z Veselé atletiky.
 
Vyhlášením vítěze pátého kola ještě nekončíme. Během tohoto týdne se dozvíte, kterých pět přípravek jsem vyhodnotili jako nejpilnější a nejnápaditější v průběhu celého trvání soutěže a právě ony získají pro své svěřence balíček vstupenek na jarní HME. Takže nás sledujte i dále!