Zpravodajství

Přinášíme konečné výsledky Soutěžního testování s Hollandia

 Další aktuality    red.    4. června 2017  

Letošní korespondenční soutěž, kterou pěknými cenami podpořila firma Hollandia, zná své vítěze! Ve kterých přípravkách se uskuteční tři pikniky, o něž se soutěžilo?

Až do soboty 3. června jste měli možnost korigovat předběžné výsledky a hlásit případné nesrovnalosti. Nyní přinášíme konečné pořadí, které naleznete v příloze a z něhož vzešel vítěz sportovní části soutěže. Po celou dobu testování jsme pak zpracovávali i veškeré vaše fotografie, obrázky a videa, jejich vyhodnocení pak určilo další dva hlavní výherce.
 
První z pikniků poputuje do přípravky, která měla ve všech soutěžních kategoriích nejvíce dětí umístěných v první desítce. Malí atleti z oddílu SSK Vítkovice nás mile překvapili, protože se to povedlo celkem 11ti z nich. Vítkovičtí se tak mohou těšit na piknik Hollandia.
 
Další pikniky pak poputují do dvou přípravek, které jsme vyhodnotili jako nejaktivnější mediální přispěvatele. Po celou dobu pilně fotili, natáčeli videa, vymýšleli básničky, kreslili a nechali se inspirovat kelímky od jogurtů Hollandia. Druhý piknik proto poputuje do přípravky při TJ SK Čéčova České Budějovice. Shodou okolností je tato přípravka s 10ti dětmi v první desítce i druhou nejúspěšnější přípravkou co do sportovních výkonů. Navíc takto skvělých výsledků dosáhla s poměrně malým počtem zúčastněných dětí. Třetí piknik se uskuteční ve školní přípravce při oddíle TJ Slavoj BANES Pacov, která působí při základní škole v Košeticích.
 
Letošní korespondenční soutěže se zúčastnilo celkem 4258 dětí ze 72 oddílů, klubů a dalších subjektů zapojených do projektu Atletika pro děti. Boxíky na jogurty, cena pro zúčastněné děti, bude rozdělena následovně - pro ty, kdo se nahlásili do stanoveného data v plné výši, do všech ostatních oddílů v poměrném množství. „Vzhledem k obtížné distribuci několika tisíc boxíků prosíme, abyste dali vědět, pokud pojedete v nejbližší době do Prahy nebo se budete vyskytovat na MČR dospěláků v Třinci příští víkend. Domluvíme se na předání,“ upřesňuje koordinátorka projektu, Iveta Rudová.
 
Velká účast dětí těší i patronku letošního sportování, vícebojařku Elišku Klučinovou. „Pořád čtu, jak děti málo sportují, jak populace tloustne, tak mě každá optimističtější zpráva zahřeje u srdce. Ale nejdůležitější je pro mě fakt, že děti atletika baví. Třeba je bude bavit natolik, že u ní zůstanou a tento projekt bude prvním krůčkem pro novou Špotákovou nebo Šebrleho. No a dětem bych chtěla vzkázat, aby si pěkně užily prázdniny, pokud možno na čerstvém vzduchu a nejlépe při nějakým tom sportování. Trenérům a učitelům pak přeji, ať si pořádně odpočinou a načerpají novou sílu na příští školní rok,“ vzkazuje usměvavá patronka letošního soutěžení.
 
Děkujeme všem trenérům a trenérkám, že se s dětmi soutěže zúčastnili a do příspěvků, které nám zasílali, vkládali tolik své energie. Velmi si toho ceníme. V následujících dnech se v několika fotogaleriích k právě proběhlé soutěži ještě vrátíme.