Zpravodajství

V únoru a březnu fandíme Asii a Oceánii!

 Další aktuality    red.    1. února 2018  

Úspěšně jsme absolvovali Ameriku a tak v rámci našeho projektu, Fandíme kontinentům, vyrážíme dál. V únoru a březnu budeme atletit v Asii a Ocánii. Myslíme si, že i tyto destinace pro vás budou inspirující a že vymyslíte mnoho pěkných nápadů, o které se s námi rádi podělíte.

Pokud jste nám ještě neposlali svůj příspěvek k americkému atletění, učiňte tak, prosíme, do konce tohoto týdne, tedy do 4. února. Své příspěvky posílejte na email: fandimekontinentum@centrum.cz
 
Budeme rádi, když si užijete i následující kolo soutěže, jehož patronkou je Bára Špotáková. Co nevidět nám navíc prozradí, kde a jak ona sama v Asii a Oceánii závodila.
________________________________________________________________
 
Vzhledem k tomu, že je do projektu zapojeno 120 subjektů, prosíme vás o následující:
 
• Příspěvky posílejte pouze na uvedený email, viz výše (stačí poslat jednou!).
• Zasílejte nám výběr fotografií- cca do šesti nejlepších (prosíme neposílejte odkazy s 250 neprobranými fotografiemi).
• Fotografie přikládejte v příloze nebo posílejte přes uschovna.cz, nevkládejte velké množství nezmenšených fotografií do těla mailu.
Prosíme, VIDEA umisťujte na YouTube. Nám posílejte pouze ODKAZY. Není v našich silách stáhnout a hlavně následně nahrát tak obrovské množství videí, která dorazila v prvních dvou kolech- Evropa, Amerika.
• Buďte trpěliví. Na emaily se snažíme odpovědět obratem, materiály následně zveřejňujeme v pořadí, v jakém došly.
• Stále si myslíme, že i v době, kdy se publikuje prakticky cokoliv, má smysl materiály editovat. Respektujte, že námi publikované materiály jsou průřezem tím nejlepším z toho, co k nám dorazilo a reprezentují navenek celkové vyznění našeho projektu. Vážíme si všech vašich pěkných nápadů, ne vždy ale splňují kritéria pro zveřejnění (např. rozmazané fotografie, nevhodná loga a reklamy na fotkách).
 
Přejeme vám pěkné atletění v Asii a Oceánii, hlavu plnou nápadů a hlavně nadšené malé atletíky, kteří cestování s vámi jistě ocení :-)