zpět na aktuality

Byli nejpilnější, podívají se na jarní HME

Výše zmíněné oddíly se zúčastnily všech kol soutěže a náš tým je vyhodnotil jako celkově nejnápaditější a nejpilnější. Přípravky ze Žebráku a Nymburka byly odměněny i návštěvou ambasadora, ale právě ony měly po celou dobu trvání soutěže ty nejlepší výstupy.

Na co se mohou vítězové těšit? Vysvětluje koordinátorka projektu, Lenka Rudová:Do O2 Areny se děti budou moci podívat ve čtvrtek 5. března odpoledne a shlédnou například kvalifikaci mužů ve vrhu koulí, takže očekáváme, že zafandí Láďovi Prášilovi, se kterým atletili jeden čtrnáctidenní cyklus. Ve čtvrtek bude na pořadu dne také slavnostní zahájení mistrovství nebo štafety dětí. Prostě, nabízí se skvělý zážitek,“ upřesnila Lenka Rudová.

První den soutěží by tak měli být malí atletíci v O2 Areně nejen vidět, ale hlavně SLYŠET. „Očekáváme, že se přípravky připraví na aktivní fandění, dorazí v oddílových tričkách a budou naše reprezentanty podporovat,“ dodává Lenka Rudová.

Ovšem ani ostatní oddíly, které nebyly vyhlášeny, si nemusejí zoufat. Protože i jejich výkony byly skvělé, budeme je inpiduálně kontaktovat a podle momentální situace se zasnažíme jim také nabídnout možnost se do HME zapojit.

Na závěr děkujeme všem, kdo se soutěže zúčastnili za pěkné nápady a výstupy- videa, fotografie, prezentace, básničky a obrázky. Těší nás, že se do soutěže zapojilo více než 30 oddílů a kroužků, což znamená zhruba 1600 dětí!

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory