zpět na aktuality

Olomoucká akce Nestlé inspirovala

„Atletika se u nás na škole stala po návštěvě akce nejoblíbenějším sportem,“ hlásí ze ZŠ Věrovany. „Rodiče totiž po zhlédnutí olomouckého atletění zakoupili naší škole vybavení, které si pak velmi rychle oblíbily všechny děti. Formou hry tak zařazujeme zábavnou atletiku nejen v hodinách tělocviku, ale i ve školní družině. Naše děti se díky tomu zúčastnily i několika sportovních soutěží.“

Věrovanští se pak nechali inspirovat a atletění pro školáky prezentovali na vlastní akci, která proběhla v září. „Zúčastnilo se jí 120 soutěžících a v příjemné sportovní atmosféře jsme si slíbili, že něco podobného zopakujeme znovu v příštím pololetí,“ napsala nám učitelka tělocviku, Jiřina Kubíková a dodává, že některé děti se už také přihlásily do místního Atletického klubu Olomouc.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory