zpět na aktuality

Pochodně a certifikáty už jsou na cestě za těmi nejpilnějšími

Právě dnes, 9. května, posíláme první várku olympijských pochodní a certifikátů a to těm, kdo už mají hotovo, informovali nás o tom krátkým textem a zaslali fotografii.

Pochodně vám přijdou napočítané přesně podle vámi uvedeného množství zúčastněných dětí. Certifikáty, podepsané patronkou soutěže Bárou Špotákovou pak, pokud jste neuvedli jinak, v jednom kuse na každou přihlášenou skupinu. Budeme rádi, když se s pochodněmi ještě jednou pěkně vyfotografujete a obrázek nám pošlete.

Jistě jste si všimli, že si pochodně budou děti muset slepit s vaší pomocí samy. Vzhledem k tomu, že jste nám velmi často psali, jak jste například ve školách soutěž využili v rámci projektových dnů, myslíme, že si takto můžete ve školách zpestřit hodinu výtvarné výchovy nebo v rámci některého z tréninků udělat malou „dílničku“.

Počítejte s tím, že pochodeň je natištěná na lesklém papíře, takže nám se nejvíce osvědčilo ji opatrně přehnout a zadní část prvně vespod a pak navrchu slepit průhlednou izolepou. Pokud nebudete muset slepovat třeba 250 kousků, ale v menších oddílech jen pár, můžete pochodně dětem předpřipravit a naplnit nějakým sladkým překvapením. I my budeme rádi, když vymyslíte nějaký další zajímavý způsob, jak s touto pěknou cenou pro děti naložit a dáte o něm vědět i ostatním.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory