zpět na aktuality

Človíčci ‘absolvovali trénink na Rio’

„Úplnou náhodou jsme zjistili, že společně s námi jsou na soustředění v Harrachově i přední čeští reprezentanti. Velké překvapení pro děti, které jsou tu s námi na soustředění, bylo na světě! Rozhodli jsme se zařídit možnost, aby se děti mohly podívat na jejich trénink. Dopředu jsme nic neprozradili! Jak obrovskou měly děti radost, když jsme jim atlety představili a mohly sledovat závěr jejich tréninku. Pro většinu dětí to byl obrovský zážitek a velká motivace pracovat na sobě. Nechyběla společná fotografie a domluva, že se uvidíme druhý den znovu.

Do nového dne se děti budily natěšené z dalšího setkání s Adamem Sebastianem Helceletem, Radekem Juškou, Jiřím Vondráčkem, Marekem Lukášem a charismatickým Josefem Karasem. Zkusit udržet tempo a neztratit se! To byl náš cíl na části tréninku, který jsme s nimi absolvovali. Naprosto bez problémů proběhlo podepisování triček všem dětem a milé rozloučení. Kluci šli trénovat na schody a my jsme se vydali vyběhnout můstek. Na závěr společného tréninku proběhlo i focení.


Za mne neskutečně pohodová a pozitivně naladěná skupinka moc fajn kluků, kteří i vzhledem k blížícímu se Riu oplývají stále dobrou náladou a úsměvem. Myslím, že si získali nejen děti, ale i nás, trenéry. Přejeme jim hlavně zdraví, úsměv a štěstí,“ napsala nám o zajímavém setkání trenérka Človíčků, Dita Franková.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory