zpět na aktuality

Špuntíci dostali klubové dresy

,,Středeční odpoledne 8. března se v ústecké Základní škole Anežky České, kde trenují nejmenší atletíci z klubu AC Ústí nad Labem, neslo ve sportovním duchu. Byly uspořádány závody na prověření výkonosti malých atletů ,,Špuntíků“ po zimní přípravě v tělocvičně.

Děti byly opravdu moc šikovné, a všechny si zaslouží tu největší pochvalu. Nebudeme jmenovat jednotlivce, kterých samozřejmě bylo odměněno hodně, ale protože v klubu je důležitá soudržnost a sladěnost kolektivu, musíme pochválit děti za společné povzbuzování svých klubových soupeřů a kamarádů.

Všichni sportovci se opravdu moc snažili, a bylo vidět, jak se od září zlepšily jejich sportovní výkony. Všem atleťáčkům za ně byly předány dresy z logem klubu, aby už jako velcí atleti měli možnost náš klub reprezentovat na atletických soutěžích a přespolních bězích, které na nás již, od jara čekají. Chceme také poděkovat rodičům, kteří se postarali o kvalitní fanouškovské jádro a skvěle všechny sportovce povzbuzovali,” napsaly nám o dění ve své přípravce trenérky Dana a Naďa.

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory