zpět na aktuality

Napsali jste nám o Soutěžním testování s Hollandia

Jak se testovalo v SK Atletika pro děti v Děčíně? „Počasí se nám trošku umoudřilo, a tak jsme opět mohli pokračovat v testování dětí, tentokrát v disciplíně skok z místa. Testovali jsme 38 dětiček z atletické minipřípravky v Děčíně. Nejprve jsme se rozklusali cca 400 m, důkladně jsme se rozcvičili. Děti jsme pak rozdělili na tři skupinky. Aby nám zbytečně nestály, tak dvě skupiny mezitím hrály hru „Americkou vybíjenou“ a mezi tím první skupina měla tři pokusy na to, aby se rozeskákala a pak jsme teprve zahájili další tři pokusy, které si již měřily a opět jsme vybrali ten nejlepší výkon a zapsali do kartičky.

První skupina se potom vyměnila s druhou a druhá s třetí skupinou. Všichni měli tři zkušební pokusy a tři pokusy které se měřily. Během testů si stačily děti zahrát i vybíjenou. Po jejich ukončení následoval výklus asi 400 m. Na závěr jsme rozdali dětem zdravé mlsání – tentokrát mrkvičku po které se hned zaprášilo a společně jsme se rychle rozloučili, vzhledem k tomu, že nám hodina na testování nějak nevystačila a rodiče už netrpělivě čekali…“ napsala nám trenérka Ludmila Rychnovská z oddílu SK Atletika pro děti.

Pár fotografií nám zaslala i atletická školka a atletické jesle Sokola Hradec Králové, trénující ve Vysoké nad Labem. „Děti si zkusily, že se dá mezi kelímky běhat, skákat a ještě k tomu hledat obrázky. Nejen, že pilně trénujeme, ale zbývá čas i na hry,“ připsala nám k fotografiím trenérka Lída Perunová.

Soutěžní testování probíhá až do 28. května. Pokud už chcete zasílat výsledky, vpisujte je do formulářů, které najdete ZDE. Prosíme, výsledky vpisujte jen jednou!!! Stále také probíhá soutěž o dva pikniky Hollandia. Posílejte nám své nápady, jak využít v tréninku nebo přímo při testování kelímky od jogurtů Hollandia a soutěžte o dva pikniky, které proběhnou přímo u vás v přípravce. Přejeme vám hezké soutěžení.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory