zpět na aktuality

Soutěž o NEJ zápisník malého Orlíka

„Tréninkové zápisníky mladého atleta, které jsme rozdali na začátku tréninkového roku, měly našim Orlíkům zpestřit jejich sportování. Malí Orlíci si do něj zapisovali vše: kdy a jak trénovali, protože je učíme, že sledování a zapisování výkonů na trénincích a závodech je součástí sportovní přípravy malých i velkých sportovců,“ napsala nám z Vyškova Anna Málková.

„Nejmenším Orlíkům dávali trenéři za každý trénink do zápisníčku razítka a někdy napsali i pochvalu a oni jim to opláceli velkou zvědavostí, když se těšili, jaké razítko to tentokrát bude.

Větší Orlíci si už zápisníky psali a zdobili sami. Někteří si opravdu na zápisníčku dali záležet. Zdobili si ho nálepkami, které dostávali za odměnu, kreslili srdíčka, smajlíky a obrázky. Závoduchtivým atleťáčkům nikdy nestačí stránka pro závody, tak si přidávají další, aby měli přehled, kolikrát se závodů zúčastnili a jak dopadli. Na takové zápisníčky je radost pohledět a při námi vyhlášené soutěži o 'nejhezčí zápisník', bylo těžké rozhodnout, který je ten nejhezčí.

Abychom motivovali Orlíky k práci na sobě a zlepšování se, vyhlašujeme i 'nejlepší docházku'. Je neuvěřitelné, že to vyhrály dvě sestřičky (r. 2007 a r. 2010), které byly za tréninkové období 2016/17, víc než 76 – 90x na tréninku,“ napsali nám zajímavé info z vyškovského Orlíka.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory