zpět na aktuality

Šestajovičtí si rozdali atleťácká vysvědčení

Motivující slovní hodnocení je určitě snem nejednoho rodiče, jehož děti chodí do klasické školy. Velmi pěkná připravili trenéři pro děti, které navštěvují přípravku při oddíle Atlet Šestajovice a rozdali jim je na posledním tréninku letošního školního roku.

„Na poslední trénink v letošním školním roce dorazily děti výjimečně i se svými rodiči. A to nejen proto, aby jim ukázaly, co vše se už naučily. Hlavní důvod byl, aby si i rodiče vyzkoušeli některé z atletických disciplín. Po společné zahřívací hře následovala rozcvička, kterou vedly děti. Po té naši malí atleti ukázali rodičům běžeckou abecedu. Dostatečně rozcvičeni se pak vrhli do lámání rekordů. Zaběhali si přes frekvenční žebřík, skákali z místa do dálky a házeli oštěpem a medicinbalem. Všichni si vedli velmi dobře,“ napsala nám o náplni rozlučky s uplynulým školním rokem trenérka Karolina Hanáková.

Navíc se v Šestajovicích se rozdávalo vysvědčení… a nejen to. „Ke každému vysvědčení dostaly malé atletické naděje i slovní ohodnocení, prostě pár osobních slov. Přiložena byla i fotka jako památka na uplynulý atletický rok,“ doplnila Hanáková.

Podívejte se ve fotogalerii, jak šestajovičtí svá vysvědčení pojali, třeba to může být pro vás inspirací pro příště.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory