zpět na aktuality

Školní štafetové hrátky

Některé školy z našeho projektu se letos zúčastnily soutěže určené pro 1. stupně ZŠ- ŠTAFETOVÉHO POHÁRU. A právě ceny, na které se můžete těšit, budou z této soutěže. Pokud přesně nevíte, co Štafetový pohár je, dozvíte se to nejlépe na webové stránce www.stafetovypohrar.cz

Co udělat pro to, aby k vám „štafetový balíček“, obsahující 1-2 kusy štafetových kolíků, sadu startovních čísel a diplomy, doputoval?

V rámci hodin tělesné výchovy si „zaštafetit.“ Tedy zařadit jakoukoliv formu štafet/štafetek bez předávacího předmětu nebo s předmětem- doporučujeme štafetový kroužek či jiný měkký předmět. U dětí ze 4. a 5. třídy se můžete zaměřit na vlastní nácvik štafetových předávek.

Až „doštafetíte“ pošlete nám o tom informaci. Budeme se těšit na zprávičky, fotky nebo videa. Samozřejmě za tuto činnost dostanou školy i další papírovou medailičku v rámci měsíčního atletění. Vaše zpráva k nám musíte doputovat do 15. prosince, abychom vám stihli balíček poslat ještě do konce letošního kalendářního roku. Vše zasílejte na adresu: irudova@atletika.cz, do předmětu napište ŠKOLNÍ ŠTAFETĚNÍ.

(Rádi bychom vás poprosili: technika nám sice postupuje mílovými kroky, ale kvalitní fotoaparát sportovní klání přece jen vždy lépe zachytí než mobilní telefony a je škoda, když vaše fotografie pak nemůžeme publikovat, protože jsou rozmazané.)

Pěkně si štafetění užijte! Štafeta je oblíbenou atletickou disciplínou a její nácvik a soutěže přinášejí malým dětem mnoho vzrušujících zážitků – vždyť soutěží celé družstvo!

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory