zpět na aktuality

Zasíláme vstupní balíčky projektu Fandíme kontinentům

Trenéři v balíčku najdou účastnický certifikát, čtyři 'kontinentální' plakáty k návštěvám jednotlivých světadílů a jeden plakát s obecnou tematikou Kontinentálního poháru. Dále trička v počtu, v jakém jste si o ně napsali.

30. listopadu nám končí první etapa, evropská, a tak poprosíme ty, kdo nám ještě neposlali svůj příspěvek, aby ho zaslali na adresu: fandimekontinentum@centrum.cz

Od 1. prosince až do konce ledna už atletíme v Americe. Je úplně na vás jak téma zpracujete a co z americké sportovní, ale i nepsortovní reality vás bude inspirovat. Trenéry bychom ale poprosili, aby toto americké atletění už absolvovali v kontinentálních tričkách a aby to zachytili na některé ze zaslaných fotografií.

Pro ty z vás, kdo se nám přihlásili po termínu registrace, máme následujiící informaci: rádi bychom vás zaslali vše, co ostatním. Počet triček pro výrobu byl ale určen přímo po registraci, takže vaše balíčky je bohužel obsahovat nebudou. Plakáty, certifikát a kartičky pro děti dostanete jako ostatní.

V dalším týdnu ještě rozešleme kartičky pro děti za absolvované evropské atletění.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory