zpět na aktuality

Do Ameriky za vámi dorazí kartičky se všemi patrony projektu Fandíme kontinentům

Myslíme si totiž, že bude lepší, když je dětem rozdáte po jednotlivých tematických trénincích a ne až na konci jednotlivých tematizovaných období. Děti jistě ocení jako odměnu za pěkně absolvovaný americký trénink kartičku s Mikem Powellem. A nás potěší foto, na kterém se s rozdanými kartičkami pěkně 'vyblýsknete'.

Jsme rádi, že už dorazila první americká pošta. O tom, co jste v zámoří podnikali, nám můžete dát vědět až do 31. ledna a to na email: fandimekontinentum@centrum.cz

Vzhledem k tomu, že je do projektu zapojeno 120 subjektů, prosíme vás o následující:

• Příspěvky posílejte pouze na uvedený email, viz výše (stačí poslat jednou!).
• Zasílejte nám výběr fotografií– cca do deseti nejlepších (prosíme neposílejte odkazy s 250 neprobranými fotografiemi).
• Fotografie přikládejte v příloze nebo posílejte přes uschovna.cz, nevkládejte velké množství nezmenšených fotografií do těla mailu.
• Prosíme, VIDEA umisťujte na YouTube (Facebook/s možností sdílení- často nelze sdílet 🙁 a hlavně webové stránky jsou pro naše další zpracování méně vhodné). Nám posílejte pouze ODKAZY. Není v našich silách stáhnout a hlavně následně nahrát tak obrovské množství videí, která dorazila v prvním kole- evropském atletění.
• Buďte trpěliví. Na emaily se snažíme odpovědět obratem, materiály následně zveřejňujeme v pořadí, v jakém došly.
• Stále si myslíme, že i v době, kdy se publikuje prakticky cokoliv, má smysl materiály editovat. Respektujte, že námi publikované materiály jsou průřezem tím nejlepším z toho, co k nám dorazilo a reprezentují navenek celkové vyznění našeho projektu. Vážíme si všech vašich pěkných nápadů, ne vždy ale splňují kritéria pro zveřejnění (např. rozmazané fotografie).

Přejeme vám pěkné atletění v Americe, hlavu plnou nápadů a hlavně nadšené malé atletíky, kteří vaše snažení jistě ocení.

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory