zpět na aktuality

Pište si o sadu zvířátek pro nejmenší atlety!

Sada zvířátek je určena pro nejmenší atlety, kteří ještě neumějí číst a dále tak rozšiřuje možnosti využití již vydaného Zápisníku mladého atleta. Do zápisníčku si v následujících měsících mohou děti s trenéry namísto slovního zapisování lepit zvířátka, která jim budou připomínat, co nového umějí.

O sadu nálepěk si mohou psát: TRENÉŘI nejmenších atletů zapojení do našich projektů (Atletika pro děti, Atletika pro děti do škol, Atletika pro radost I.), kteří s dětmi POUŽÍVAJÍ zmíněné zápisníky nebo si o ně napíšou. Více info ZDE.

Pokud máte o sadu zájem, pište koordinátorce našich projektů, Ivetě Rudové na email- irudova@atletika.cz. Uveďte své jméno, údaje o vašem zapojení se do projektů. Dále poštovní adresu, kam sadu nálepek zaslat.

V první fázi rozesílání můžete získat 5 aršíků od každého zvířátka. Na každém aršíku je 20 nálepek, takže budete mít 100 kusů od každého zvířátka. Podmínkou použití je, že je budete lepit skutečně do zmíněných zápisníčků.

Zvířátka, která provázejí aktivity a grafické materiály určené pro atletickou školku vyjadřují pohybové dovednosti nebo schopnosti, které si děti v tomto věku osvojují. Když budete mít například v náplni tréninku v tělocvičně překážkovou dráhu, můžete si nalepit koníčka, pokud házíte, dostanou děti opici. Myslíme si, že pro nejmenší děti jsou samolepky i velmi pěknou odměnou.

Jaké aktivity jednotlivá zvířátka představují?

žába a klokan – skok

zajíc a koník – běh (i překážkový)
kočka – akrobacie
lemur – gymnastika/akrobacie
medvěd – síla
opice – hod

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory